statystyki szczegółowe

Aktualności

Fatalny początek rundy rewanżowej 0:2

• autor: gimmeq123, 2014-03-31 12:23

Nie takiego rozpoczęcia rundy rewanżowej oczekiwali nasi kibice jak i my sami 0:2 mówi samo za siebie.

W niedziele zagraliśmy z drużyną z Bażanówki meczy był bardzo wyrównany i gra toczyła się głównie na środku boiska w pierwszej połowie Zarszyn próbował coś stworzyć lecz sędziowie skrupulatnie przeszkadzali w tym w każdy możliwy sposób. Druga część meczu i znowu górą sędziowie, obiektywnie patrząc mecz na remis brakowało jeszcze trochę zgrania z nowymi zawodnikami. Mamy nadzieje, że następne mecze będą już tylko lepsze i na pierwsze pkt będziemy musieli czekać do następnej Niedzieli.

• Komentarzy [17]
  • czytano: [1715]

autor: ~poro 2014-03-31 13:09:49

avatar te wydane tysiące złotych przez pana prezesa na transfery a tu taka klapa :/ I jak zwykle wszystko zwalcie na sędziów gwiazdeczki :)) Nie pozdrawiam

autor: ~kibic 2014-03-31 18:09:10

avatar femin to niech wraca gdzie gral w tamtej rundzie , buczo to niech dalej sobie chodzi po boisku , nasuwa sie pytanie czy on wogóle grał? , nie ma napastników u nas w drużynie taka jest prawda tylko statyści

autor: ~orzel 2014-03-31 20:59:49

avatar jak kazdy .. bo sedziowie zle sedziowali, jakby ktos z was siedzial obok liniowego to widzial by czy byly spalone czy nie.. laga w przod i 4 pilkarzy na spalonym. mecz w pierwszej polowie na remis druga to przewaga Orła i zasluzone zwyciestwo. powodzenia w dalszych meczach elo.

autor: ~ciekawy 2014-04-01 17:24:22

avatar Może podajcie skład, Bo wszyscy czekają na nazwiska "nowych" kupionych za tysiące!

autor: ~Prezes 2014-04-01 19:17:48

avatar Wszyscy w drużynie dostali po 5 tysięcy a nowi po 10 tysięcy, więc jeśli chcesz poro lub ciekawy dostać też to zapraszam, bo mam jeszcze i z miłą chęcią wepchnę Ci w mordę lub nawet w d***** :)

autor: ~anonim 2014-04-02 09:29:05

avatar no i wychodzi buractwo z prezesa tak prezesa przez małe p. oczywiście o ile to prawdziwy prezes klubu a nie jakiś hejter podstawiony. A jeżeli prawdziwy to WSTYD za takie zachowanie

autor: ~grzybek 2014-04-02 16:42:33

avatar czy prawdziwy czy nie to nie ważne. jakbyście wszyscy mieli chociaż małą imitacje jaj w swoich gaciach to byście się podpisali w swoich hejtach albo przyszli na stadion i powiedzieli nam prosto w oczy swoje przemyślenia. a tak siedzicie sobie przed komputerem i walicie gruche pisząc obelgi na klub dla którego gówno zrobiliście.

autor: ~xxx 2014-04-03 20:56:52

avatar możecie podać jakim składem wyszedł Zarszyn?

autor: ~LKS 2014-04-03 21:30:19

avatar Belina- Drozd Mendofik Pietrzkiewicz Wojtak -Haduch- Żyłka Kłodowski Buczek Kielar- Femin

autor: ~Buczooo 2014-04-05 10:01:46

avatar Ta pała co ma cos do mnie to zapraszam na mecz odstapie miejca skoro jestes taki wybiegany!!

autor: ~CO TEN BURY PIERDOOLI.... 2014-04-06 20:34:20

avatar Masa żółtych kartek, czerwona kartka, walka, gole, wielkie emocje jak na derby przystało...

Orzeł Bażanówka 2-0 LKS Zarszyn

Bramki: Żebracki 65 min.- asysta Kowalczyk

Kowalczyk 83 min (karny po faulu na Żebrackim)

Nasi rywale straszyli na swojej stronie internetowej 30 zawodnikami, którzy trenowali i grali podczas meczy kontrolnych, wysoką frekwencją na treningach i transferami (plotki chodzą o wydanych tysiącach złotych). Przedmeczowa odprawa skupiła się tylko nad naszymi pozytywami, zero rozmów o rywalu, o ich transferach itd. I miałem racje, bo rywale rozczarowali.

autor: ~CO TEN BURY PIERDOOLI.... 2014-04-06 20:34:59

avatar W pierwszej połowie grali jeden schemat: ,,Laga do przodu i 3 rywali na spalonym'' i tak z 30 razy, aż bocznego sędziego bolała ręka. My próbowaliśmy grać, ale też nam nie wychodziło, bo wszystko kończyło się pod ,,16'' rywali. Ogólnie rzecz ujmując pierwsza połowa bez emocji. Po przerwie to, my bezdyskusyjnie dominowaliśmy na boisku. Przeciwnik zaczął tracić siłę i co chwilę stawaliśmy przed szansą zdobycia bramki. Sytuacje bramkowe marnowali na 7 metrze: Żebracki,Kalityński,Kowalczyk. Bramka padła w 65 minucie po zespołowej akcji:Malik zagrywa prostopadłą piłkę do Kowalczyka, ten będąc sam na sam z bramkarzem, który paruje piłkę pod nogi Żebrackiego, a ten umieszcza ją tuż przy słupku.

autor: ~CO TEN BURY PIERDOOLI.... 2014-04-06 20:35:30

avatar Drugi gol w 83 minucie po prostopadłe podanie od Sabata do Żebrackiego, który wychodząc sam na sam zostaje sfaulowany w polu karnym, a golkiper przyjezdnych ląduje w szatni po obejrzeniu czerwonej kartki. W bramce staje Zeniu Haduch i po mimo, iż wyczuł strzał Kowalczyka, musiał wyciągnąć futbolówkę z siatki. Rywal przez cały mecz miał tylko jedną dogodną sytuację, Buczek z 7 metrów posłał piłkę 2 metry nad poprzeczką

autor: ~CO TEN BURY PIERDOOLI.... 2014-04-06 20:36:56

avatar TYSIĄCE NA TRANSFERY PFFFF PLOTY WYSSANE Z PALCA !!!! PANIE TRENER STUKNIJ SIE PAN W TEN ŁYSY ŁEB!!!!!!!!! bażanówka CO ???? NELSON POLAŃCZYK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAHAHAHAHAHAHAH